Zprávy z tisku
Telčské listy prosinec 2011 TELČSKÉ LISTY - 12/2011
 
V prosincovém čísle Telčských listů 2011, na stránce 22, vyšel krátký článek o novém obrazu Martiny Lancingerové "Betlém", který je stěžejním obrázkem pro pohádkový sešit s názvem "Ježíšek se narodil v Telči" a připravujeme ho také jako papírovou vystřihovánku. Celé číslo Telčských listů si můžete prohlédnout na stránkách města Telče zde.
Amos 2010 CREATIVE AMOS - zima/2010
 
Vánoční rozhovor s Martinou Lancingerovou o malování skla, nové knize "Andělíčci z Telče" a vánočních tradicích. Rozhovor připravila šéfredaktorka časopisu Michaela Šmikmátorová.
Po kliknutí na obrázek vlevo, se vám zobrazí článek ve formátu pdf.
Ježíšek, knížka Hany Skálové HANA SKÁLOVÁ - JEŽÍŠEK
 
Kniha o vánočních zvycích, která obsahuje také "Galerii Ježíšků"
z výstavy U Kamenného zvonu. Mezi krásnými ilustracemi najdete
i Ježíška od Martiny Lancingerové. Po kliknutí na obrázek vlevo se vám zobrazí malá ukázka z knížky ve formátu pdf.
Telčské listy prosinec 2010 TELČSKÉ LISTY - 12/2010
 
Vánoční číslo Telčských listů s pozvánkou na knižní miniveletrh
v Telči, na kterém byla žhavou novinkou naše kniha "Andělíčci z Telče". Číslo obsahuje také povídku "Štědrý večer v růžovém domě" od Martiny Lancingerové. Po kliknutí na obrázek vlevo, se vám zobrazí ukázka
z Telčských listů ve formátu pdf. Celé číslo si můžete prohlédnout na stránkách města Telče zde.
Folktime FOLKTIME - 28.07.2009
 
Reportáž "Šaman, déšť a Keltové" od Tomáše Pohla z Prázdnin v Telči 2009, pro portál Folktime.cz. Po kliknutí na obrázek vlevo, se vám zobrazí ukázka z článku. Celou reportáž si případně můžete prohlédnout na stránkách Folktimu zde.
Telčské listy srpen 2009 TELČSKÉ LISTY - 8/2009
 
Upoutávka na výstavu obrazů a zrcadel Martiny Lancingerové s názvem "Jako v nebi". Výstava proběhla v rámci folkového festivalu Prázdniny v Telči 2009 v síni Základní umělecké školy v Telči na náměstí Zachariáše z Hradce. Po kliknutí na obrázek vlevo, se vám zobrazí ukázka z Telčských listů ve formátu pdf. Celé číslo si můžete prohlédnout na stránkách města Telče zde.
Telčské listy září 2009 TELČSKÉ LISTY - 9/2009
 
Rozhovor s Martinou Lancingerovou, který připravil redaktor Telčských listů pan Oldřich Zadražil. Článek ve formátu pdf se vám zobrazí po kliknutí na obrázek vlevo. Celé číslo Telčských listů si případně můžete prohlédnout na stránkách města Telče zde.
Výstava Ježíšků, pořad ČT Toulavá kamera TOULAVÁ KAMERA - 14. 12. 2008 ČT 1
 
Reportáž z benefiční výstavy "Jak Ježíšek posílá dětem vánoční dárky", kterou uspořádala redaktorka ČT paní Hana Skálová v domě
U Kamenného zvonu. Atelier Kasandra pro tuto výstavu poskytl nejen svou ilustraci Ježíška ale i krásné poutače. Po kliknutí na obrázek vlevo budete přesměrováni na i-vysílání pořadu na stránkách České televize.
Výstava Ježíšků, pořad ČT Milenium MILENIUM - 12. 12. 2008 ČT 24
 
Celý pořad byl věnován tématu "Jak se budou měnit vánoční zvyky?"
a výstavě "Jak Ježíšek posílá dětem vánoční dárky", kterou uspořádala redaktorka České televize paní Hana Skálová. Jednalo se o výstavu čtyřiceti českých výtvarníků, kteří měli za úkol vytvořit svou představu českého Ježíška. Po kliknutí na obrázek vlevo budete přesměrováni na
i-vysílání pořadu na stránkách České televize.
Výstava Ježíšků, Pragueout PRAGUEOUT - 26.11.2008
 
Upoutávka na výstavu "Jak Ježíšek posílá dětem vánoční dárky", kterou uspořádala redaktorka České televize paní Hana Skálová. Náhled článku se vám zobrazí po kliknutí na obrázek vlevo, celý článek na portálu pragueout.cz si můžete přečíst zde.
MČ Praha 16 - Radotín NOVINY PRAHY 16 - 15.5.2008
 
Článek s upoutávkou na výstavu Martiny Lancingerové, nazvanou "Kouzelné městečko za zrcadlem", která se konala v květnu 2008
v kulturním domě U Koruny na náměstí Osvoboditelů v Praze - Radotíně. Náhled článku se vám zobrazí po kliknutí na obrázek vlevo, celý článek na portálu MČ Praha 16 si můžete přečíst zde.
Tma jak v pytli
Obrazy Knihy Reprodukce Pohledy Zrcadla Vitrážky Lucerny Svícny Betlém Magnetky
Kuk
O nás Kontakty Novinky E-shop Z tisku Fotogalerie Služby Domů